Category Archives: Без рубрики

Там, за Серетом, бриніло слово українське з трепетом

У рамках ІХ-го Міжнародного симпозіуму «Румунсько-українські відносини. Історія та сучасність», який упродовж чотирьох днів тривав у місті Сатул Маре сусідньої з Україною держави, а також у заходах «Днів Тараса Шевченка», біля пам’ятника Великому Кобзареві на вельми вишуканому вишиванковому дійстві зібралося численне товариство українців як із теренів Румунії, так і нашої Вітчизни.53912505_2067601659990072_6482158659680862208_n (1)

Чи добре ти знаєш Ольгу Кобилянську?

АФІША

«Літературний процес на Буковині від початків до сьогодення»

5 жовтня у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася Міжнародна наукова конференція «Літературний процес на Буковині від початків до сьогодення», присвячена 60-річчю утворення Чернівецької обласної організації Національної спілки письменників України.1.05

Професор і письменник Володимир Антофійчук – Загулівський лауреат

121 листопада, на Святого Михайла, у передгірному селі Міліїве, що на Вижниччині, – колисці народження класика української літератури Дмитра Загула, сучасника і сподвижника Павла Тичини, Володимира Сосюри та інших поетів початку ХХ століття, удвадцятьсьоме відбулося пошанування імені і творчості цього неперебутнього у часі неординарного майстра пера і вручення літературних премій новим лауреатам.

Урок мужності, або Майстер-клас грецької (відверто про війну і не тільки…)

З однокласницею Іриною Гордієвич ми зустрілися через двадцять один рік після закінчення університету… Модняче дівчисько з короткою зачіскою, у чорній курточці і джинсах, із наплічником – такою я побачила Ірину. Ніколи не скажеш, що їй уже 43. Така, як мої студенти. Але насправді Ірина Гордієвич – сьогодні перш за все одна із найсміливіших жінок України, яка три роки служить в поліції особливого призначення в АТО, а ще вона – студентка юридичного факультету, яка приїздить на сесію, як у відпустку – побути два тижні з мамою і сином.