Category Archives: Оголошення

Студентська наукова конференція

20 – 21 квітня 2021 р. о 14:30 год. відбудеться щорічна студентська наукова конференція

20 квітня
Засідання 1. Підсекція актуальних проблем літературознавства
Керівники: проф. Бунчук Б. І., доц. Мальцев В. С.
Секретар –  студентка 3 курсу Юлія Гулейчук

Засідання 1
 

20 квітня
Засідання 2Підсекція актуальних проблем літературознавства
Керівники: доц. Кирилюк С. Д., доц. Чолкан В. А.
Секретар – студентка 4 курсу Аліна Михайлюк

Засідання2
 

21 квітня
Засідання 3Підсекція актуальних проблем літературознавства
Керівники: проф. Ковалець Л. М., доц. Маркуляк Л. В.
Секретар – студентка 5 курсу Юлія Цівінська

Засідання3

Зустріч із Андрієм Тужиковим

8 квітня о 14.30 на засіданні “Art Hunters Club” відбудеться онлайн-зустріч із автором Андрієм Тужиковим. Модераторка – Світлана Вардеванян, засновниця клубу, кандидат філологічних наук. Долучитися до заходу можна за таким посиланням: meet.google.com/hdj-ndcm-twm

Тужиков

Конкурс поезії

КОНКУРС ПОЕЗІЇ З ЛОГО

“Art Hunters Club” запрошує

1

Долучитися до онлайн-події можна буде на платформі Google Meet за посиланням.

Піти слідами «Букової землі»… Бо хто, як не ми?

Марія Матіос, видавництво «Абабагаламага» і Обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка оголосили конкурс туристичних маршрутів «Слідами “Букової землі”».

book-land1
Найновіший роман Марії Матіос «Букова земля» є набутком не лише літературознавців і літературолюбів, це сімейна сага, яка готова відкрити дуже багато секретів і навіть таємниць Буковини всім, хто в цьому зацікавлений.

Красива й корисна практика створювати літературні маршрути для туристів не нова, але, як показують закордонний досвід і наші за ним спостереження, цікава. Ірландці й гості Дубліна залюбки ходять маршрутами Леопольда Блума з Джойсового «Улісса», американці слідують за героєм Селінджерового «Ловця у житі». Є екскурсії за «Майстром і Маргаритою», «Гаррі Поттером», «Кодом да Вінчі».

Незабаром такі екскурсії будуть у нас. І Ти, дорогий читачу цього допису, можеш долучитися до їх створення. І справа навіть не в тім, що Ти, ймовірно, виграєш триденну подорож до Відня, двадцять тисяч гривень і комплексний відпочинок на курорті. Проводячи людей маршрутами героїв “Букової землі” Марії Матіос, Ти допоможеш цим людям і собі прислухатися до ледь чутного поки гомону предків, яким конче треба Тобі щось розповісти.