Monthly Archives: Квітень 2016

Дослідження про буковинське весілля відзначили на державному рівні

Уже традиційно щороку Мала академія наук України збирає кращих науковців з усіх областей для участі у фінальному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Цьогоріч до них приєдналася й одинадцятикласниця Колінковецького ЗНЗ (Хотинський р-н Чернівецької обл.) Марина Ілащук як переможниця обласного туру в секції «Фольклористика». Зі столиці вихованка доцента кафедри української літератури Василя Васильовича Костика повернулася з дипломом ІІІ ступеня.big_g393uth789a

Відбулася щорічна студентська наукова конференція

На засіданнях підсекції актуальних проблем літературознавства, яка працювала на філологічному факультеті 20 і 21 квітня, виступили близько двох десятків студентів ІІІ – V курсів кафедри української літератури. Об’єктами уваги доповідачів стали різноманітні як за хронологією (від фольклору до сучасної літератури), так і за географією (загальноукраїнський і регіональний контексти) літературні постаті, явища, проблеми.

Зустріч із Андрієм Фаріоном

Нещодавно на філологічному факультеті відбулася зустріч із буковинським гумористом Андрієм Фаріоном. На нього чекала повна аудиторія шанувальників. Серед присутніх були декан факультету Борис Бунчук, викладачі кафедри української літератури та студенти різних курсів. Також завітали однокурсники й колишні студенти Андрія Олесьовича, які тепер самі вчителюють.
Побачивши повну залу, письменник ледве стримував сльози: «Таку аудиторію міг зібрати у свій час тільки Остап Вишня. А я всього лиш початківець, хоча мені й багато років».

Засідання літературного клубу

Безымянный