Monthly Archives: Квітень 2017

Філологи провели конференцію

27 квітня у Чернівецькому університеті відбулася наукова конференція «Актуальні питання сучасних гуманітарних наук», присвячена 80-річчю члена Національної спілки письменників України, заслуженого працівника освіти України, доктора філологічних наук, професора кафедри української літератури Богдана Мельничука.

Запрошуємо на засідання “Art Hunters Club”!

27_04_2017_ART_HUNTERS(2) (1)

Вірші-пророцтва: чернівецькі філологи провели світлицю, присвячену Володимиру Свідзінському

5 квітня у Муніципальній бібліотеці імені Анатолія Добрянського відбулася філологічна світлиця, присвячена Володимиру Свідзінському – знаковому і багато в чому недооціненому українському письменнику. Як повідомляє кореспондент БукІнфо, передусім мова пішла про доленосні вірші, у яких автор абсолютно точно і в усіх деталях передбачив власну смерть. Лірику цього письменника по праву вважають одним із найскладніших і багато в чому унікальних кодів української літератури з цілим нашаруванням смислів.

Відбулося чергове засідання кафедри

4 квітня відбулося чергове засідання кафедри української літератури, на яке було винесено низку питань, а саме:

1. Звіти викладачів у зв’язку з продовженням контракту про роботу (доп. проф. Мельничук Б. І., доц. Кирилюк С. Д., доц. Чолкан В. А., асист. Романиця О. В.).

2. Робота літературного клубу «Art Hunters Club» (доп. керівник клубу к. ф. н. Вардеванян С. І.).

3. Виховна робота на ІІІ курсі (інф. асист. Меленчук О. В., асист. Вардеванян С. І.).

Також обговорювали роботу кафедрального сайту, організацію наукових читань, присвячених Ользі Кобилянській, написання статей для ЕСУ тощо.