Monthly Archives: Листопад 2017

Ювілей Осипа Маковея

28 листопада у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на філологічному факультеті відбувся міжкафедральний науковий семінар, присвячений 150-літтю з дня народження письменника, літературного критика, перекладача, журналіста Осипа Маковея.

P1070572

 

Літературний клуб запрошує

30_11_2017_ART_HUNTERS (1)

Міжнародна наукова конференція “Михайло Івасюк – письменник, учений, педагог, громадянин (до 100-річчя від дня народження)”


Сьогодні, 22 листопада, у Червоній залі  Чернівецького національного університету відбулася Міжнародна наукова конференція під назвою «Михайло Івасюк – письменник, учений, педагог, громадянин (до 100-річчя від дня народження)» .ivasjk

 

Професор і письменник Володимир Антофійчук – Загулівський лауреат

121 листопада, на Святого Михайла, у передгірному селі Міліїве, що на Вижниччині, – колисці народження класика української літератури Дмитра Загула, сучасника і сподвижника Павла Тичини, Володимира Сосюри та інших поетів початку ХХ століття, удвадцятьсьоме відбулося пошанування імені і творчості цього неперебутнього у часі неординарного майстра пера і вручення літературних премій новим лауреатам.

Урок мужності, або Майстер-клас грецької (відверто про війну і не тільки…)

З однокласницею Іриною Гордієвич ми зустрілися через двадцять один рік після закінчення університету… Модняче дівчисько з короткою зачіскою, у чорній курточці і джинсах, із наплічником – такою я побачила Ірину. Ніколи не скажеш, що їй уже 43. Така, як мої студенти. Але насправді Ірина Гордієвич – сьогодні перш за все одна із найсміливіших жінок України, яка три роки служить в поліції особливого призначення в АТО, а ще вона – студентка юридичного факультету, яка приїздить на сесію, як у відпустку – побути два тижні з мамою і сином.