шаблоны wordpress.

ЧЕРГОВИЙ ТОМ ОЛЬГИ КОБИЛЯНСЬКОЇ ВІД «БУКРЕКУ»

Однією з найпомітніших подій Книжкової виставки «Читай.ua», що нині відбувається, стала презентація 7-го тому академічного найповнішого 10-томного видання творів Ольги Кобилянської.

69509_n

Випуск цього воістину унікального видання у доволі стислі терміни став можливий завдяки фінансуванню Українського Культурного Фонду.

На презентації пан професор Володимир Антофійчук захоплююче і змістовно розповів про цей науковий і видавничий проект, який разом здійснюють фахівці Чернівецького Національного університету та Видавничий дім «Букрек» (директор пані Дарина Максимець).

Подивитись (а хтось і придбати черговий том академічного видання Ольги Кобилянської) прийшло доволі багато шанувальників письменниці, зокрема провідні літературознавці країни, представники Інституту літератури НАН України.

Дружнє і зацікавлене спілкування тривало понад відведену організаторами годину – і в кулуарах виставки, і біля стенду видавницива «Букрек».

Ігор Туржанський

 

За інформацією сайту Хвиля Десни: http://hvilya.com/news/culture/cherhovyi-tom-olhy-kobylianskoi-vid-bukreku.html#more-12635

Print Friendly, PDF & Email