Вийшов друком сигнальний примірник збірки художніх творів Сергія Канюка

У чернівецькому видавництві «Букрек» вийшов друком сигнальний примірник збірки художніх творів письменника Сергія Канюка (упорядкування та передмова кандидата філологічних наук Ольги Меленчук, редагування і післямова доктора філологічних наук Богдана Мельничука).

Книга Олі

Це перше окреме видання художньої спадщини Сергія Канюка (1880-1945), уродженця села Хлівище, що на Буковині, відомого громадсько-політичного діяча, котрий від 1922 року проживав і працював на підрадянській Україні, у 1930-ті був безпідставно репресований більшовицькою владою, засланий до Сибіру, де його життя обірвалося в 1945 році.
Книга2
До книги увійшли різножанрові твори (поезії, оповідання, новели, ескізи, повість) – як раніше не друковані, так і ті, що розпорошені по галицько-буковинській періодиці початку ХХ століття. Вони, особливо новелістика, зберігаючи своє художньо-пізнавальне значення, розширюють і поглиблюють картину літературного процесу того часу на західноукраїнських землях і спроможні зацікавити читачів ХХІ століття, котрим ця книга адресується.
Книга

Print Friendly, PDF & Email
Опубліковано у Новини, Оголошення. Додати до закладок постійне посилання.