Зустріч із героєм АТО

27 січня 2021 року в Чернівецькому обласному меморіальному музеї Володимира Івасюка відбувся вечір-елегія «У ритмі серця пульсує Майдан», у межах якого відбулася зустріч із ветераном АТО, кавалером ордена Данила Галицького, нашим колегою – кандидатом філологічних наук Олегом Горбатюком.

Олег Горбатюк

Модераторами заходу була молодший науковий співробітник Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка Олена Логінова та член Національної спілки письменників України, директор Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка Мирослав Лазарук.

Горбатюк, Лазарук

Зустріч проходила у затишній і водночас зворушливій атмосфері. Олег Горбатюк поділився спогадами про участь у російсько-українській війні за незалежність України, яка загострила питання консолідації української нації як запоруки національної безпеки, та висловив власну візію проблем та перспектив розвитку держави.
Лариса Маркуляк Бережан
У заході також взяли участь викладачі кафедри української літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Зокрема, кандидат філологічних наук, доцент кафедри, заступник декана філологічного факультету з навчально-виховної роботи, співачка та композиторка Лариса Маркуляк, яка щиро ділилася враженнями про спільну роботу на кафедрі з Олегом Горбатюком, а також виконала низку пісень за українськими поезіями. Гордість за товариша та колегу, захоплення його людськими, професійними та науковими якостями висловили також доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури Володимир Антофійчук та кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української літератури Валентин Мальцев.
Володимир Антофійчук
На завершення виступу Володимир Антофійчук подарував музеєві Володимира Івасюка новий цінний експонат – вітальну листівку (зовні листівка була не вітальною, а патріотичною, з портретом Михайла Старицького) до родини Шевчукевичів з Новим 1967 роком від родини Івасюків, підписану Михайлом Івасюком – відомим українським письменником, кандидатом філологічних наук, багаторічним доцентом кафедри української літератури, яку Володимирові Івановичу вдалося віднайти, працюючи з сімейним архівом доньки відомого українського педагога та поета Ольги Шевчукевич, з чоловіком якої власне і приятелював Михайло Григорович.
Модераторка Олена Логінова завершила цю теплу зустріч щирими словами подяки всім гостям та Олегові Горбатюку зокрема з побажаннями добра, злагоди та довгоочікуваної перемоги в боротьбі за суверенну Україну.

Див. також на сторінці Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка у Фейсбук.

Print Friendly, PDF & Email
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.