Українська мова і сфера сакрального

Літературознавці Чернівецького університету взяли участь у ІІ Міжнародній науковій конференції “Українська мова і сфера сакрального” (10-11 жовтня, м. Чернівці).

На відкритті конференції з вітальним словом до присутніх звернувся декан філологічного факультету професор кафедри української літератури Борис Бунчук. Завідувач кафедри української літератури професор Володимир Антофійчук на пленарному засіданні виголосив доповідь під назвою “Жанрово-стильова своєрідність української релігійної драми”. Секція “Сакральне і українська література” об’єднала науковців ЧНУ, Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника і Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.
Доповіді стосувалися проблем історії й теорії літератури. Після кожного виступу розгорталася жвава дискусія, у результаті якої з’являлися свіжі ідеї для наукових роздумів.

Підсумовуючи роботу секційного засідання, його керівник професор В. Антофійчук відзначив високий рівень підготовки учасників конференції, уміння відстоювати свої погляди. Він також наголосив на актуальності теми конференції для всіх напрямів гуманітарної науки.

Print Friendly, PDF & Email
Опубліковано у Новини | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.