шаблоны wordpress.

“Сучасна українська література для старшокласників”. 27 вересня відбулася публічна лекція С. І. Вардеванян в Юнацькій філії Чернівецької обласної наукової універсальної бібліотеки ім. Михайла Івасюка

Питання про те, яку книгу читає сьогодні молода людина і чи цікавою є сучасна українська література, хвилює сьогодні літераторів, книговидавців і, насамперед, бібліотечних працівників. У розрізі програми “Читання” та в переддень святкування Дня Бібліотек у відділі читального залу Юнацької філії Чернівецької обласної наукової універсальної  бібліотеки ім. Михайла Івасюка відбувся цікавий захід-селфі з улюбленою книгою “На парусах захоплень”.Вардеванян С.і.

В цей день старшокласники ліцею № 1 мали нагоду познайомитися з новинками сучасної світової та української літератури, посперечатись про найцікавіше, порекомендувати друзям свої улюблені книги і, звичайно ж сфотографуватись з книгою.

Цьому сприяла невимушена розмова учнів з першокласним фахівцем-літератором, викладачем ЧНУ Вардеванян Світланою Іванівною про новинки-цікавинки,презентація працівником бібліотеки Мацьопою Оленою рекомендаційної виставки “Книги,які варто прочитати” та наочна демонстрація опитування чернівецьких та зарубіжних студентів про найцікавіші книги. Наприкінці заходу старшокласники поближче познайомилися з книгами,рекомедованими книжковою виставкою та викладачем,сфтографувалися зі своїми улюбленими книгами.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Олена Мацьопа

22047859_328868970917921_3279846177423601249_o

2

3

                                                                                                                                                                                                                               

Print Friendly

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>