шаблоны wordpress.

Над річищем поезії Бережко ходили скрипки тихо бережком

Учора, у рамках відзначення 142 річниці з Дня заснування Чернівецького університету, у Червоній залі презентували книги «Пошепки і вголос», «Так хочеться жити» і «Сад: зриме і незриме» члена НСПУ і Всеукраїнської літературної асоціації «Конгрес літераторів України» Юлії Бережко-Камінської.todor3

Мистецький захід у своєрідне поетичне русло спрямувала ведуча, асистент кафедри української літератури філологічного факультету Світлана Вардеванян.

А глибокофілософську музику двох скрипок як для цієї осінньої пори у літературне річище вплели студенти Чернівецького музичного училища імені Сидора Воробкевича Галина Прокопець та Павло Калягін.

Взагалі все скидалося на доволі-таки продуманий системно-структурний творчий вечір з числа чотирьох авторів за участі вітальників і слухацько-глядацької студентської аудиторії.

Найперш письменницю віншувала проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу університету Тамара Марусик, зокрема зазначивши:

-    Ця зустріч відбувається у День народження Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, у рамках широкої програми з нагоди свята. Щиро вітаю у нашому університеті. Дарую щойно видану книгу «Костянтин Томащук: повернення у славі в Чернівці». Її герой – перший ректор Чернівецького університету. Також – і цей університетський календар на наступний, 2018 рік.

І нових вам творчих вершин!

Пані Юлія читала вірші: із трьох книг, мобільного телефону і пам’яті під синхронні мотиви скрипок. У такий спосіб, надаючи оцій розмові із аудиторією неабияких штрихів артистичності, роздумів із короткими перервами.

Так би мовити, літературний колаж із характерними деталями і елементами слова за музичного супроводу виявився незвичним ще й тому, що відбувався у Червоній залі, де рідко кому вдається із презентаціями. Юлія Бережко-Камінська мала таку слушну нагоду.

Студенти задавали поетесі запитання, а після відповідей піднесли авторці пишний букет осінніх квітів.

Заступник декана з навчально-виховної роботи філологічного факультету Світлана Шабат-Савка подякувала гості за літературну «пару» і побажала нових видань, нових поетичних звершень.

За інформацією сайту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Print Friendly

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>