Зустріч із Іриною Гордієвич

10 листопада ми мали змогу побувати на зустрічі із жінкою-воїном АТО – Іриною Гордієвич. Це прото феноменальна жінка. Її силі духу та витривалості може позаздрити кожен. З дитинства вирізнялася із кола своїх ровесників. Завжди мала свою думку та свій стиль( зокрема , ходила до школи у чорній сорочці та чорних штанах, хоча  на той час всі носили шкільну форму). Закінчила географічний факультет ЧНУ імені Юрія Федьковича та поїхала у Грецію аби покращити своє фінансове становище. У Греції прожила  довгих вісімнадцять років створивши там сім’ю та здобути громадянство цієї країни так і не вдалося. Як зазначає гостя : «Якщо ти емігрант, то ти для них ніхто». Напевно , це було на краще.

У 2013 році вона, як і решта емігрантів, чекала коли Україна підпише договір з Євросоюзом, проте цього так і не сталося. Того ж року Ірина Гордієвич вирішує, після стількох років, повернутися на Батьківщину, щоб підтримати Майдан. Пані Ірина оповіла нам цікавий факт із свого життя, що коли вона перебувала в Греції у 2012 році їй приснився віщий сон: вона побачила себе у військовій формі. І от 23 листопада 2014 року містика стає реальністю – Ірина Гордієвич їде в зону АТО. «Чому хотіла в АТО? Аби знати безпосередню правду і побачити на власні очі»- зазначає гостя.

І от після 40 років служить в поліції в місті Щастя Луганської області. Коли хтось із присутніх запитав чи не шкодує пані Ірина про такі зміни в своєму житті, чи не страшно її перебувати під обстрілами, вона із впевненістю відповіла: «Ні! Жінка йде вмотивовано служити, на відміну від чоловіків. Комусь же треба служити. А хто як не я?»

Як ми зрозуміли із слів нашої гості , що на фронті є дружба , адже люди які живуть однією цілю, живуть дуже дружньо.

Так як за фахом ми філологи, то наприкінці нашої зустрічі не могли не поцікавитись про деякі цікаві факти грецької мови. Пані Ірина нам докладно розповіла про алфавіт грецької мови, чим переконала нас , що грецька  мова є важка для вивчення.

Ми всі з вами розуміємо , що життя йде своєю колією і роботу , яку кожен з нас виконує потрібна суспільству. Яскравим прикладом є життя Ірини Гордієвич.

 

 

Лейберюк Наталія , студентка

303 групи філологічного факультету

ЧНУ імені Юрія Федьковича

Print Friendly, PDF & Email
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.