“Спогади, немов фіранки білі…”

24 листопада на філологічному факультеті відбувся вечір-спомин, присвячений 105-й річниці від дня народження письменника й літературознавця Михайла Івасюка.

Модерувала захід доцент, кандидат філологічних наук Лариса Маркуляк, яка розповіла про Михайла Григоровича як викладача, наставника та чуйного батька. 

Професор, доктор філологічних наук Богдан Мельничук поділився спогадами про свого порадника й товариша та згадав деталі біографії колеги.

Доцент, кандидат філологічних наук Василь Костик звернув увагу на творчість Михайла Івасюка та його фольклористичну діяльність.

У виконанні студентів першого та другого курсів звучало й поетичне слово автора – сильне й ніжне водночас.

До заходу долучилися працівники Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка, підготувавши фотовиставку з архіву родини Івасюків. Учасники заходу мали змогу побачити світлини як самого Михайла Івасюка на різних етапах життя, так і в колі його близьких (сина Володимира, доньок Оксани та Галини, дружини Софії) та колег по кафедрі української літератури (Бориса Бунчука, Богдана Мельничука, Анатолія Добрянського та ін.).

Михайло Івасюк живе в пам’яті близьких, колег, колишніх студентів доброю людиною з твердою громадянською позицією, яка завжди випромінювала любов і світло.

Print Friendly, PDF & Email
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.